СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА

Москаленко Микола Леонідович народився 13 квітня 1957 року в селі Доброжанівка Врадіївського району.

• В 1974 році закінчив Доброжанівську середню школу та навчання у Первомайській автошколі.
  • В 1975 році працював водієм в місцевому колгоспі «Світанок».
  • З 1975р. по 1977 рік служив в лавах радянської армії.
  • У 1977 році знову повернувся в рідне село, де працював на різних посадах до 1983р. В 1983 р. був обраний головою профспілки працівників сільського господарства.
  •  В 1985 р.  закінчив Одеський інститут сільського господарства за фахом економіст-організатор сільгоспвиробництва.
  • У 1994 р. призначений заступником голови районної ради, в цьому ж році призначений першим заступником голови Врадіївської райдержадміністрації.
  • У 1997 р. призначений на посаду керуючого Врадіївським відділенням банку «Україна». В 2001 р. звільнений з посади в зв’язку з ліквідацією підприємства. В 2002 р. зарахований на посаду керуючого Врадіївським відділенням Приватбанку.
  • З листопада 2010 року очолює Врадіївську селищну громаду, тричі обирався Врадіївським селищним головою.

Микола Леонідович користується заслуженим авторитетом та повагою серед жителів селища,  як творчий, ініціативний керівник, який вміло спрямовує громаду для покращення благоустрою селища Врадіївка та умов проживання в ньому врадіївчан.

Москаленко Микола Леонідович неодноразово нагороджувався  грамотами Врадіївської районної ради  та Врадіївської РДА, нагороджений Подякою Миколаївської ОДА, Почесною грамотою Миколаївської ОДА та Миколаївської обласної ради.