Вітаємо з Днем народження!

Дата: 16.04.2021 08:00

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ВАЛЕРІЯ КОСТЯНТИНОВИЧА ТІМАНОВСЬКОГО - ВРАДІЇВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВУ 1991-2008 РОКІВ!

Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпних сил та енергії, благополуччя, мудрості, довгих років життя, оптимізму і душевного спокою! Хай кожен новий день Вашого життя приносить Вам лише добро, а тепло та підтримка близьких зігрівають Вашу душу! Нехай добробут і затишок рідної домівки надійно захищають Вас від негараздів, а довгі роки життя будуть наповнені земними радощами і корисними справами! Нехай доля завжди буде прихильною до Вас та Вашої родини, а кожен новий день дарує приємні враження та світлу надію на майбутнє! Впевнені, що людська шана є і буде подякою за плідну працю, чуйність, бажання та уміння творити добро!

З повагою, селищний голова Микола МОСКАЛЕНКО та колектив працівників Врадіївської селищної ради