Увага! Конкурс! Увага!

Дата: 01.06.2021 13:18

Шановні земляки!
Запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі та запропонувати власну цікаву ідею того, що б Ви хотіли бачити на постаменті перед адмінбудівлею Врадіївської селищної ради. Селищний голова Микола Москаленка пропонує високий вуличний годинник, якщо згодні – підтримайте в коментарях, маєте власну думку – нам також цікаво її почути. На переможця найкращого проекту чекає нагорода та втілення у життя його ідеї.

Свої пропозиції надсилайте до 30 червня 2021 року на електронну адресу Врадіївської селищної ради vrad.sel.rada@ukr.net або зазначайте у коментарях до цієї новини.

Наперед вдячні за розумну активність та Ваші корисні ідеї!

Коментарі:

Анонім