Вітаємо з Днем народження!

Дата: 15.08.2021 08:00

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДИРЕКТОРА ВРАДІЇВСЬКОЇ ДИТЯЧОЇ МУЗИЧНОЇ ШКОЛИ - ЛАРИСУ БОРИСІВНУ СОЛОВЙОВУ!

Сьогодні,  15 серпня, мажорною святковою мелодією звучить День народження прекрасної людини, гарної жінки, талановитого професіонала своєї справи - директора Врадіївської дитячої музичної школи  - Лариси Борисівни Соловйової! Бажаємо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, наснаги у всіх Ваших починаннях! Нехай усі задуми будуть успішними, плани здійсненними, а Ваш високий професіоналізм та організаторський талант завжди будуть реалізовані! Завжди залишайтеся  такою енергійною, невтомною,  турботливою  та  щирою на добро. Хай Вас супроводжує повага учнів, про яких Ви піклуєтесь, а кожен день повниться неймовірним успіхом, добрими справами, гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею!

З повагою, селищний голова Микола МОСКАЛЕНКО та колектив працівників Врадіївської селищної ради