Привітання селищного голови з нагоди 30-ї річниці незалежності України

Дата: 24.08.2021 08:00

Фото без описуШановні жителі Врадіївської громади !

Прийміть найсердечніші вітання і побажання з нагоди великого національного свята нашої державності – Дня незалежності України!

Тридцять років тому, ми отримали право самостійно будувати свою країну, бути господарями на своїй землі, а наш прапор – став символом свободи та незалежності, слави і відродження України.

Ми пройшли чималий шлях до справжньої незалежності України і довели, що здатні самі обирати своє майбутнє, здатні долати труднощі і досягли успіху. Ми творимо свою Україну такою, щоб наші діти та онуки могли гордитися нею.

День за днем ми відбудовуємо свою державу, докладаємо зусиль для економічної незалежності та закладаємо основу для майбутнього наших дітей. В свою чергу, економічна незалежність нашої країни певною мірою залежить від сумлінності виконання обов’язків кожного з нас. Це мінімальний вклад кожного українця у фундамент Незалежності нашої країни.

Нажаль, Українська незалежність оплачена надзвичайно високою ціною. Ми маємо пам’ятати кожного з героїв, які стали «Небесною Сотнею» та тих хлопців, що полягли у зоні АТО, вшановувати кожного воїна, які у ці хвилини перебувають на передовій і боронять нашу землю від ворога.

Низький уклін і щирі побажання здоров"я, добробуту і довголіття ветеранам війн, учасникам сьогоднішніх військових дій! Хто сьогодні незламно стоїть в обороні нашої державності, в ім’я миру в Україні!

Вічна слава подвигу полеглих героїв Небесної сотні та АТО!

У цей день, від імені громади бажаю всім миру, єдності, щасливого майбутнього та впевненості у власних силах.

Хай міцніє і процвітає наша держава, бо ми – непереможні!

Слава Україні!

З повагою, селищний голова Микола Москаленко