Привітання з професійним святом працівників радіо, телебачення і зв'язку України

Дата: 16.11.2021 08:00

Фото без опису

Щиро вітаю з професійним святом працівників радіо, телебачення і зв'язку України. У наш інтерактивний час неможливо бути в потоці новин, спілкуватися і пізнавати нове без Інтернету, телебачення, телефону та радіо. Завдяки вам і вашим маякам ми орієнтуємося в ефірному морі актуальних подій.

Це свято об’єднує людей різних професій: журналістів, редакторів, видавців, режисерів, операторів – всіх тих, чия благородна праця забезпечує одне з основних прав громадян – право свободи слова та розвиток інформаційного простору нашої країни.

Невпинний розвиток мережевих та ефірних технологій ставить перед телевізійниками, працівниками радіо та зв'язківцями все нові й нові завдання. Тому бажаю вам професійного зростання, невичерпної енергії, творчих відряджень, зустрічей з цікавими людьми, резонансних ефірів, розширення аудиторії слухачів і глядачів. Нехай щоденна праця приносить вам задоволення та приємні емоції.

З повагою, від імені громади, Врадіївський селищний голова Микола Москаленко