Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 17.01.2022 15:40

Фото без описуСьогодні, 17  січня 2022 року, заступник селищного голови Ірина Гончаренко провела чергове засідання комісії  з питань захисту прав дитини.

На комісію було винесені питання, які попередньо були детально опрацювані фахівцями служби у справах дітей Врадіївської селищної ради.

Зокрема розглянули питання:

- про затвердження індивідуальних планів  соціального захисту прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинились у складних життєвих обставинах;

- про розгляд заяви щодо призначення опікуна над малолітньою дитиною-сиротою;

- про розгляд заяви щодо надання дозволу малолітній та неповнолітній дозволу органу опіки та піклування Врадіївської селищної ради на укладання та підписання за згодою матері договору оренди земельної ділянки, а також  проведення державної реєстрації  іншого речового права.

За результатами засідання комісією прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.