З 1 січня 2022 року змінилась вартість легкового автомобіля, з якої сплачується збір на обов’язкове державне пенсійне страхування

Дата: 26.01.2022 10:06

Фото без описуЗбір на обов’язкове державне пенсійне страхування сплачується підприємствами, установами та організаціями всіх форм власності, а також фізичними особами, які набувають право власності на легкові автомобілі при першій державній реєстрації автомобіля в Україні в територіальних органах з надання сервісних послуг Міністерства внутрішніх справ України, у розмірі залежно від вартості легкового автомобіля:

• 3 відсотки – якщо вартість легкового автомобіля не перевищує 165 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня звітного року (у 2022 році – із суми до 409365 грн);
  • 4 відсотки – якщо вартість легкового автомобіля перевищує 165, але не перевищує 290 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня звітного року (у 2022 році – із суми понад 409365 грн до 719490 грн);
  • 5 відсотків – якщо вартість легкового автомобіля перевищує 290 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня звітного року (у 2022 році – із суми понад 719490 грн).

Довідково: Законом України “Про Державний бюджет України на 2022 рік” встановлено розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб з 1 січня 2022 року – 2481 грн.