Чат-бот від служби зайнятості – корисний інструмент для роботодавців та шукачів роботи.

Дата: 06.04.2022 09:51

Фото без описуТільки актуальні вакансії на новому каналі служби зайнятості: «Робота зараз: Державна служба зайнятості» за посиланням – https://t.me/worknowdcz.

Державною службою зайнятості запроваджено новий інструмент для роботодавців та шукачів роботи «Чат-бот від служби зайнятості: «Робота зараз: Державна служба зайнятості», де можна знайти корисну інформацію щодо пошуку роботи, професійного навчання, трудового законодавства, розмістити вакансії, тощо.

Відтепер роботодавці України можуть подавати вакансії через чат-бот @DCZWorkNowBbot, де вони відразу ж публікуються та починається підбір кандидатів, зокрема через нові форми рекрутингу служби зайнятості.

Приєднуйтесь до наших нових каналів зв’язку.

Знайдемо роботу кожному українцеві, забезпечимо роботодавців кваліфікованим персоналом.