Вітаємо з Ювілеєм!

Дата: 14.04.2022 10:07

ЩИРО ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ ВАЛЕНТИНУ МИКОЛАЇВНУ МАКСИМЕНКО - ДЕПУТАТА ВРАДІЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ!

У цей святковий день прийміть найщиріші вітання і побажання миру, доброго здоров’я і щастя! Бажаємо, щоб Ваше життя було насичене радісними подіями, а його нові сторінки заповнювалися яскравими зустрічами, приємними клопотами і плідними справами! Нехай накопичені вами життєвий досвід і мудрість допомагають досягати нових висот, а цілеспрямованість, лідерські якості та відповідальний підхід до всіх справ стануть запорукою подальших звершень! Хай Боже благословення завжди буде з Вами та дарує непохитну віру, надію, любов.
З повагою, селищний голова Микола МОСКАЛЕНКО та колектив працівників Врадіївської селищної ради