Благодійний дитячий ярмарок на підтримку ЗСУ знову влаштували у Врадіївці

Дата: 19.08.2022 10:40

Вчора, 18 серпня, черговий раз у центрі Врадіївки діти влаштували благодійний ярмарок для збору коштів на підтримку ЗСУ.

Ініціативними організаторами виступили Покришкіна Людмила – голова волонтерського підрозділу громадської організації «МООЛМС «Молодь – майбутнє нації» і Микола Боднар – настоятель храму Св.Миколая Чудотворця УГКЦ. Активними ж учасниками заходу стали вихованці і керівники Дитячого будинку творчості, волонтери «маскувального батальйончику», діти-волонтери при церкві Св.Миколая Чудотворця.

На ярмарку хлопчики і дівчатка продавали всім охочим свої творчі вироби: патріотичні браслети, сувеніри, кульки, м’які жовто-блакиті сердечка, неймовірні вироби сплетені з бісеру, а також смачні тортики, кексики, тістечка, печиво, які випікали разом з батьками.

Охоче долучилися до збору і небайдужі працівники установ та організацій селища, до яких завітали діти зі скринькою для збору коштів.

Під час ярмарку вдалося зібрати 7 812 гривень 50 копійок. На виручені кошти буде придбано дві бензопели, які будуть відправлені на фронт для наших військових.