Привітання селищного голови з Днем підприємця України!

Дата: 04.09.2022 09:45

Фото без описуШановні підприємці Врадіївської громади! Прийміть щирі вітання з вашим професійним святом, яке щороку відзначаємо у першу неділю вересня!

День підприємця – це свято наполегливих, завзятих, працелюбних та енергійних людей, які розвиваючи власну справу створюють нові робочі місця, наповнюють місцевий бюджет.

Щиро дякую, що в цей нелегкий для нашої держави час, ви берете активну участь у вирішенні економічних та соціальних проблем. Дякуємо, що робите свій внесок у бюджет нашої Врадіївської громади, за те, що чесно сплачуєте податки, долучаєтесь до важливих волонтерських та соціальних проєктів, допомагаєте воїнам, вболіваєте за рідну Україну!

З нагоди професійного свята бажаю всім підприємцям Врадіївщини успішної і плідної праці під мирним небом України, добробуту і злагоди в родинах, щедрої долі та непохитної віри у перемогу!

Все буде Україна!
З повагою, селищний голова Микола МОСКАЛЕНКО