Конкурс дитячого малюнку «НОВОРІЧНИЙ ПРИВІТ ВІЙСЬКОВИМ ЗСУ»

Дата: 29.11.2022 11:00

Первомайська районна рада Миколаївської області проводить конкурс дитячого малюнку «НОВОРІЧНИЙ ПРИВІТ ВІЙСЬКОВИМ ЗСУ». До участі у Конкурсі запрошуються діти віком від 6 до 16 років з громад Первомайського району. На Конкурс приймаються дитячі малюнки що відображають тему: «НОВОРІЧНИЙ ПРИВІТ ВІЙСЬКОВИМ ЗСУ», за бажанням на малюнку може бути присутній вітальний текст, слова підтримки захисникам і захисницям. Роботи надати в термін до 07.12.2022 року до сектору молоді та спорту Врадіївської селищної ради.

На Конкурс приймаються Конкурсні роботи А4 формату. Конкурсні роботи можуть бути підготовлені до експонування (укомплектовані паспарту, підрамником, рамкою тощо).

Підсумки Конкурсу і Конкурсні роботи переможців експоновані у будівлі Первомайської районної ради та спрямовані нашим захисникам і захисницям.

Нагородження переможців здійснюється Первомайською районною радою.