Привітання селищного голови з Днем фермера!

Дата: 19.06.2023 11:42

Фото без описуЩиро вітаю аграріїв та фермерів з професійним святом – Днем фермера! Доки наші військові боронять нас від ворога на фронті, ви, не втрачаючи оптимізму, продовжуєте професійно робити свою справу в тилу. Ваш трудовий подвиг, служіння землі та найблагороднішій професії - хлібороба й годувальника залишаються взірцем для багатьох.

Дякую вам за гідну громадянську позицію, адже ви дбаєте не лише про продовольче забезпечення, а й всіма можливостями підтримуєте українців та Збройні сили України, наближаючи Перемогу. Дякую кожному з вас за співпрацю, соціальну відповідальність і допомогу у розбудові рідного краю.

Бажаю високих врожаїв та гарної погоди. Нехай обходять вас стороною природні стихії, засіки повняться відбірним зерном, а ваші родини живуть у сімейному затишку, мирі, щасті та благополуччі.

З повагою, від імені громади,

Врадіївський селищний голова

Микола МОСКАЛЕНКО