Заходи до Всесвітнього дня прибирання

Дата: 08.09.2023 15:06

Учні та педагогічний склад Врадіївської гімназії впевнено та з користю дали старт серії заходів до Всесвітнього дня прибирання. Так міжнародний молодіжний рух School Recycling World оголосив конкурс серед закладів загальної середньої та позашкільної освіти на найактивніших учасників.

6 вересня учні 7 класу на чолі з класним керівником Оксаною Нестерчук прибрали шкільну територію. Учні 8 класу на чолі з класним керівником Наталією Пироговою здійснили цифрове прибирання.

7 вересня учні 9 класу на чолі з Володимиром та Іриною Ратушняк відвідали будинок для людей похилого віку. Допомогли перевезти пісок, пропололи бур’яни, підмели, зібрали та повиносили осіннє листя. Заходи до Всесвітнього дня прибирання тривають.