9 листопада - Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 09.11.2023 08:15

Фото без описуШановні працівники культури, майстри народного мистецтва, аматори сцени, які за покликанням серця присвячують своє дозвілля творчості, збагачуючи культуру та зберігаючи традиції Врадіївської громади! Від щирого серця вітаю Вас з професійним святом – Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Українська земля завжди була щедрою на таланти, і сьогодні культура є одним з вирішальних важелів національного відродження. Ваша праця по збереженню та примноженню духовних цінностей – одна із найбільш благородних і відповідальних місій.

Ви формуєте духовність, почуття національної гідності, взаємного порозуміння та злагоди в суспільстві. Саме Ви сприяєте гармонійному розвитку особистості, прищеплюєте любов до творчості у підростаючого покоління, збагачуєте духовний світ жителів Врадіївщини, робите наше життя яскравішим.

Я виражаю Вам шану за любов до прекрасного та прагнення поділитись цією любов’ю з жителями та гостями нашої громади.

Дякую за безмежну відданість своїй справі, за майстерність і талант.Бажаю Вам натхнення, невичерпної енергії, мистецьких злетів та досягнень! Нехай ніколи не згасне творчий вогник у Ваших серцях! Добра Вам, щастя, здоров’я, благополуччя і переможного миру! Зі святом!

З повагою, від імені громади,Врадіївський селищний головаМикола МОСКАЛЕНКО