Зупини фізичне насильство

Дата: 05.12.2023 13:23

Фото без описуФізичне насильство може торкнутися будь-кого, незалежно від віку, соціального статусу чи фінансового положення. Це проблема, яка часто залишається непомітною в тіні мовчання.

Нерідко фізичне насильство приховують через страх або невпевненість. Часто люди ігнорують насильство, приймаючи його як щось звичне, або навіть «Ок». Але – це не ок! Мовчання – є неприйнятним.

Це може призвести до повторного насильства в ще більш жорсткій формі. Важливо висвітлювати цю проблему і підтримувати тих, хто цього потребує.

‼️ Пам'ятайте, навіть один випадок насильства – це сигнал, що потрібно діяти негайно! Якщо ви стали свідком або безпосередньо постраждали від домашнього насильства, телефонуйте за номером «102».

Ваша дія – це крок до зміни. Зробимо наше суспільство безпечнішим разом!

У рамках міжнародної акції «16 днів проти насильства» МВС України нагадує про проблеми подолання різних форм домашнього насильства.