Знайомимо з національними амбасадорами проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

Дата: 14.02.2024 15:00

Фото без описуВладислав Гераскевич – перший в Україні скелетоніст, учасник двох Олімпійських ігор.

«Пліч-о-пліч» - це створення ефективної та, що дуже важливо, цікавої моделі розвитку фізичної культури та спорту в закладах середньої освіти України.

Метою проєкту є згуртування учнів навколо фізичної активності, командної роботи та здорової спортивної конкуренції. Також це є дуже дієвим інструментом для психоемоційної підтримки школярів.

Змагання будуть проходити в 5 етапів і після фінального, 5-го етапу - всеукраїнського, ми дізнаємось найсильнішу команду в тому чи іншому виді спорту.

Долучайся до найбільшого спортивного проєкту країни! Пліч-о-пліч. Разом переможемо!», - зазначив він.

Відео можна переглянути тут.

#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl #амбасадор_проєкту