Про підтримку агровиробників

Нагадуємо, що Кабмін поновив компенсації за придбання сільгосптехніки вітчизняного виробництва. В Україні відновили дію урядової програми компенсацій аграріям 25% вартості придбаної техніки і обладнання вітчизняного виробництва.

10:41 24.04.2024

Пісочна терапія, як спосіб зняття емоційної напруги та відновлення ресурсного стану

23 квітня в нашій державі відзначається Всеукраїнський день психолога. Психологія вносить значний внесок у розвиток і життя сучасного суспільства. Її доля - це пошук закономірностей і особливостей виникнення, формування і розвитку психічних процесів і психологічних станів людини, властивостей його психіки та поведінкових характерів.

16:42 23.04.2024

До уваги власників та орендарів водних об’єктів!

Ставкове рибництво - це різновид господарської діяльності, яке використовує різні види риб для вирощування в спеціально обладнаних природних і штучних водоймах з метою отримання всілякої рибної продукції.  Власник  та/або орендар водних об’єктів є суб’єктом господарювання.

09:08 23.04.2024

Нормативно-правове регулювання залучення громадян. Міжнародні нормативно-правові акти.

Які нормативно-правові акти регулюють залучення громадян? Відповідно до Конституції України міжнародні договори, які ратифікувала Верховна Рада України, є невіддільною частиною українського законодавства.

11:19 22.04.2024

Гуманітарна допомога від БФ "Джерело Добра Всесильне"

Продовжується робота директора Комунального закладу ,,Центр надання соціальних послуг" Врадіївської селищної ради Цибульського Валер'яна з благодійним фондом ,,Джерело Добра Всесильне". Так, протягом двох тижнів, а саме: шостого, шістнадцятого, та двадцятого квітня, до будинку престарілих вчергове прийшла гуманітарна допомога. Фонд передав 400 кг картоплі, 200 кг цибулі, холодильник, пральна машина, два плазмових телевізора, обігрівач, продукти харчування, інвалідні візки, ходунки , засоби індивідуальної гігієни, побутова хімія та інше. Директор закладу висловлює  щиру подяку керівництву фонду, за вкрай необхідну у такий важкий для нас час допомогу.

10:20 22.04.2024

Що таке «участь громадськості», «залучення громадськості», рівні та навіщо це потрібно?

Інтегруючи різні підходи та трактування, поняття «громадська участь» можна визначити як систему дій, методів, інструментів та механізмів (об’єднаних логікою відповідного алгоритму) участі громадян у визначенні та вирішенні їхніх проблем та адвокації інтересів у громаді.

15:19 19.04.2024

Біологічна безпека та біологічний захист  населення

З метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та у разі виникнення біологічних загроз Первомайське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби  в Миколаївській  області надає інформацію для населення Врадіївської  територіальної громади щодо запобігання виникненню біологічної загрози та  біологічного захисту населення, тварин і рослин.

15:12 19.04.2024

Вітаємо з ювілеєм!

18 квітня свій поважний 70-річний ювілей відзначає Турчинський Михайло Васильович Тренер Врадіївської ДЮСШ який виховав не одне покоління чемпіонів.

14:43 18.04.2024