Електронна черга

В державній службі зайнятості діє послуга
«Електронна черга реєстрації безробітних»

З січня 2017 року Державна Служба зайнятості запустила в роботу сервіс, за допомогою якого кожен може самостійно, не витрачаючи зайвого часу, записатись на індивідуальний прийом до фахівця будь-якої місцевої філії служби зайнятості.

Завдяки сервісу можна не виходячи з дому записатись на первинний прийом до місцевої філії служби зайнятості або отримання консультації. У разі якщо особа зарезервувала для себе час, їй не потрібно отримувати талон на  відвідування, а необхідно безпосередньо звернутися до відповідного фахівця.

Сервіс розрахований для осіб, котрі шукають роботу та для безробітних. За допомогою електронної черги громадяни можуть самостійно записатися на відвідування до будь-якого центру зайнятості країни.

Для того, щоб скористатися послугою, треба зайти на портал Державної служби зайнятості  і через рубрику «Електронні послуги» знайти функцію «Електронна черга реєстрації безробітних».

Тут громадяни можуть записатися на: консультацію з пошуків роботи чи інших питань;
перший прийом для осіб, які не перебувають на обліку в службі зайнятості та мають бажання звернутись для пошуку роботи.