Відділ економіки

Головний спеціаліст - Тамара Іванівна ДАРІЄНКО

Головний спеціаліст - Ольга Анатоліївна ЧАБАН

Спеціаліст  - Альона Леонідівна ЗЕЛІНСЬКА

Основними завданнями відділу є:

1. Реалізація повноважень виконавчого органу селищної ради у сфері соціально -економічного розвитку громади, визначених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та іншими нормативними актами.

2. Розробка проєктів програми соціально-економічного розвитку громади та подання їх на затвердження ради громади.

3. Сприяння залученню інвестицій у економіку громади.

4. Забезпечує реалізацію державної цінової та тарифної політики.

5. Визначає основні напрямки інвестиційної політики в громаді, розробляє заходи, спрямовані на залучення іноземних інвестицій та кредитних ресурсів для розвитку економічного потенціалу громади.

6. Забезпечує реалізацію державної політики у сфері закупівель товарів, робіт і послуг за рахунок державних коштів та коштів місцевого бюджету.

7. Забезпечує виконання державної, регіональної та програми громади з питань розвитку малого бізнесу, регуляторної політики.

8. Проводить моніторинг залучених інвестицій в економіку громади, вживає заходів до розширення міжрегіональних та міжнародних економічних зв’язків.

9.     Готує пропозиції щодо погодження в межах законодавства інвестиційних проєктів у пріоритетних галузях економіки, надання державної підтримки суб’єктам інвестиційної діяльності, які реалізують інвестиційні проєкти у пріоритетних галузях економіки.

10.    Надає методичну, консультаційну допомогу підприємствам торгівлі та побутового обслуговування населення всіх форм власності з питань застосування правил торгівлі та побутового обслуговування населення, з інших питань, що належать до компетенції відділу.

11. Проводить моніторинг цінової політики на ринку товарів і послуг громади, аналізує стан ціноутворення у відповідних сферах цінового регулювання, його вплив на економічний та соціальний розвиток громади.

12. Бере участь у проведенні нарад, семінарів, громадських оглядів, конкурсів з питань діяльності суб’єктів підприємництва у сфері виробництва товарів та їх реалізації, у розвитку і впровадженні нових форм організації торгівлі та побутового обслуговування, які проводяться на території громади.

13. Готує проєкти актів селищної ради, її виконкому і селищного голови, в т.ч. нормативного характеру.

14. Здійснює розгляд звернень громадян та прийом громадян з питань, що належать до компетенції Відділу.

15. Забезпечує контроль за виконанням рішень селищної ради, виконавчого комітету, розпоряджень селищного голови з питань, що належать до компетенції Відділу.

16. Здійснює інші повноваження, покладені на Відділ відповідно до чинного законодавства.