Благодійний біговий челендж «Кожен крок в допомогу ЗСУ!»

19 квітня 2024 року Врадіївська громада долучилася до обласного благодійного бігового челенджу «Кожен крок в допомогу ЗСУ!». В даному заході взяли участь провідний інспектор Первомайського РС N2 ФДУ " Центр пробації"в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях та субєкти пробації.

16:17:22 19.04.2024

Профілактика захворювання на туберкульоз

05 квітня 2024 року до Дня Всесвітнього здоров'я на базі Первомайському районного сектору N2 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях було запрошено сімейного лікаря КНП «Врадіївський РЦ ПМСД» Бугаєнко Світлану Олександрівну для проведення профілактичної бесіди на тему: «Профілактика захворювання на туберкульоз» для субєктів пробації.

16:10:44 05.04.2024

Згуртований тил- очевидна користь для країни

Плетіння маскувальної сітки- один із масових видів волонтерства на користь оборони України, до якого може долучитись кожен охочий. Для цього потрібно небагато: час, вільні руки та бажання допомогти.

14:57:03 25.03.2024

Зустріч з регіональним координатором з питань залучення громадян проєкту USAID « ГОВЕРЛА» Олександром Дмитровичем Мошнягул

19 березня 2024 року в приміщенні Врадіївської центральної бібліотеки відбулась зустріч з регіональним координатором з питань залучення громадян проєкту USAID « ГОВЕРЛА» Олександром Дмитровичем Мошнягул, на даний захід було запрошено працівників Первомайського РС №2 ФДУ «Центр пробації» в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях»

16:50:48 19.03.2024

Нелегкий шлях до перемоги...

23.02.2024 року з нагоди річниці повномасштабного вторгнення російських військ в Україну на базі Первомайського районного сектору № 2 філії Державної установи “Центр пробації” в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях, працівниками сектору було організовано перегляд документального фільму « 20 днів у Маріуполі» , рекомендований Державною установою " Центр пробації" з колекції Мережі DOKU/KLUB для осіб, які перебувають на обліку сектору.

14:07:14 23.02.2024

День Героїв Небесної Сотні

Протягом останніх десяти років, 20 лютого, в день Героїв Небесної Сотні, Україна вшановує подвиг громадян, які загинули під час Революції Гідності в боротьбі за ідеали демократії, права та Свободи людини та завдяки яким було змінено перебіг історії нашої держави. Вдесяте, в умовах війни з росією, коли, тисячі наших громадян гине від російської зброї, ми пам’ятаємо про подвиг Небесної Сотні та вшановуємо їх під гаслом " Залишаємося гідними своїх Героїв ".

13:38:57 20.02.2024

16-лютого -День єднання

День єднання – молоде свято. Українці відзначають його втретє. Під час війни це свято має особливий сенс: українці мають бути згуртовані як ніколи.

11:49:47 16.02.2024

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та відзначення 35-ї річниці виводу військ з Афганістану

Сьогодні, 15 лютого 2024 року у селищі Врадіївка, до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та відзначення 35-ї річниці виводу військ з Афганістану, працівники Первомайського районного сектору№2 ФДУ «Центр пробації», в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонських областях взяли участь у мітингу-реквіємі та покладанні квітів до пам’ятного знаку загиблим воїнам-інтернаціоналістам. Жорстока війна безжально знищила тисячі молодих життів, а вижившим понівичила долі та душі. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих солдатів, яким не судилося повернутися жив ими на рідну землю.

11:46:14 15.02.2024

Бій за майбутнє України

29 січня - день пам'яті полеглих у бою під Крутами 103 роки тому, 29 січня 1918 року, українці стримали наступ ворога на Київ, проявивши жертовність і героїзм заради незалежності України.

14:15:54 29.01.2024