Нелегкий шлях до перемоги...

23.02.2024 року з нагоди річниці повномасштабного вторгнення російських військ в Україну на базі Первомайського районного сектору № 2 філії Державної установи “Центр пробації” в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях, працівниками сектору було організовано перегляд документального фільму « 20 днів у Маріуполі» , рекомендований Державною установою " Центр пробації" з колекції Мережі DOKU/KLUB для осіб, які перебувають на обліку сектору.

14:07:14 23.02.2024

День Героїв Небесної Сотні

Протягом останніх десяти років, 20 лютого, в день Героїв Небесної Сотні, Україна вшановує подвиг громадян, які загинули під час Революції Гідності в боротьбі за ідеали демократії, права та Свободи людини та завдяки яким було змінено перебіг історії нашої держави. Вдесяте, в умовах війни з росією, коли, тисячі наших громадян гине від російської зброї, ми пам’ятаємо про подвиг Небесної Сотні та вшановуємо їх під гаслом " Залишаємося гідними своїх Героїв ".

13:38:57 20.02.2024

16-лютого -День єднання

День єднання – молоде свято. Українці відзначають його втретє. Під час війни це свято має особливий сенс: українці мають бути згуртовані як ніколи.

11:49:58 16.02.2024

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та відзначення 35-ї річниці виводу військ з Афганістану

Сьогодні, 15 лютого 2024 року у селищі Врадіївка, до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та відзначення 35-ї річниці виводу військ з Афганістану, працівники Первомайського районного сектору№2 ФДУ «Центр пробації», в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонських областях взяли участь у мітингу-реквіємі та покладанні квітів до пам’ятного знаку загиблим воїнам-інтернаціоналістам. Жорстока війна безжально знищила тисячі молодих життів, а вижившим понівичила долі та душі. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих солдатів, яким не судилося повернутися жив ими на рідну землю.

11:46:14 15.02.2024

Бій за майбутнє України

29 січня - день пам'яті полеглих у бою під Крутами 103 роки тому, 29 січня 1918 року, українці стримали наступ ворога на Київ, проявивши жертовність і героїзм заради незалежності України.

14:15:54 29.01.2024

"Наша єдність - наша зброя"

Щорічно 22 січня відзначається День Соборності України. Цього дня було проголошено Акт злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Україна постала як соборна держава. Акт злуки приурочили до першої річниці проголошення IV Універсалу – 22 січня 1919 року.

13:24:41 22.01.2024

Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства»

Щорічно з 25 листопада до 10 грудня проходить Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства». Основна її мета - привернення уваги до проблем подолання домашнього насильства, жорстокого поводження, підвищення рівня обізнаності громадян щодо форм насильства, алгоритми дії для потерпілих, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок та чоловік.

15:18:42 05.12.2023