Відновлення втрачених документів

Для субєктів пробації, які перебувають на обліку Первомайського районного сектору N2 філії Державної установи"Центр пробації "у Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях було роз'яснено питання, щодо відновлення втрачених документів.

16:11:59 24.07.2024

День Української Державності

День Української Державності, встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року. Ця памʼятна дата покликана нагадувати, що українське державотворення має понад тисячолітню традицію, а його витоки – у Руській середньовічній державі, центром якої був Київ.

14:42:04 15.07.2024

22 червня – особлива дата в історії України. День, який об’єднує людей у скорботі та вшануванні пам’яті мільйонів жертв війни Цей день нагадує нам про страшні події, що відбувалися на українській землі під час Другої світової війни, а 22 червня стало символом глибокої скорботи та вічної пам'яті про жертв війни, які залишили невиліковні рани у серцях усіх українців.

15:05:31 21.06.2024

4 червня - День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії рф проти України

4 червня 2024 року, працівники Первомайського РС N2 ФДУ " Центр пробації"в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях, разом з усіма представниками установ та організацій селища, взяли участь у скорботному заході, огранізованому відділом культури Врадіївської селищної ради,  акції «Голоси дітей» й вшанували пам'ять маленьких українців, чиє життя забрала війна.

16:30:18 04.06.2024

Засідання кіноклубу: обговорення сюжету фільму "З міркувань совісті"

03 червня 2024 року в приміщенні Врадіївської селищної ради відбулось засідання кіноклубу, організоване сектором молоді та спорту. Провідний інспектор Первомайського РС N2 разом з субєктами пробації вдруге взяли участь у засіданні. Мета таких зустрічей, це пізнання світу кінематографу та інтелектуальне обговорення сюжету.

15:44:37 03.06.2024

Техніка МАК " Відповідь у мені"

2 травня в рамках співпраці з сектором молоді та спорту, провідним інспектором Первомайського РС №2 ФДУ «Центр пробації» в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях, психологом в навчанні Юлією Гопко було проведено черговий захоплюючий захід. Техніку МАК «відповідь у мені» , метою якого було знайти відповіді на запитання , використання внутрішньої сили, інтуіції для розуміння ситуації, запит на ресурс. Участь в заході взяла голова молодіжної ради Анастасія Голод, стажер Врадіївської селищної ради Іван Мельник, учні Врадіївського ліцею №2 та інші.

14:41:36 09.05.2024

День пам’яті та примирення

8 травня 2024року, з нагоди Дня памяті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, у Врадіївській територіальній громаді, відбувся урочистий мітинг - реквієм.

15:31:37 08.05.2024

26 квітня – Міжнародний день памʼяті про Чорнобильську катастрофу

Сьогодні, 26 квітня 2024 р., з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, у Врадіївській територіальній громаді, відбулася скорботна церемонія покладання квітів до пам’ятника чорнобильцям, працівники Первомайського районного сектору N2 філії Державної установи"Центр пробації " в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях, разом з усіма учасниками церемонії, вшанували хвилиною мовчання усіх, хто ціною власного життя та здоров'я без вагань та роздумів, ліквідовував наслідки аварії на Чорнобильській АЕС та ступив назустріч неприборканому смертоносному лиху, щоб зберегти життя мільйонів людей не лише у нашій державі, а й на всій планеті. Пам’ятаємо всіх, хто виконав свій обов’язок перед Батьківщиною ціною власного життя. Вічна вдячність і шана нашим "чорнобильцям".

11:20:48 26.04.2024

Перегляд кінокартини "Чорнобиль" під час засідання кіноклубу

25 квітня 2024 року , в переддень 38 річниці найбільшої в історії людства техногенної катастрофи – аварії на Чорнобильській АЕС, провідний інспектор Первомайського РС N2 ФДУ "Центр пробації"в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях разом з субєктом пробації, в рамках співпраці з сектором молоді та спорту Врадіївської селищної ради, взяли участь у першому засіданні кіноклубу.

16:58:59 25.04.2024