Новини

Інформація про роботу Первомайського районного сектору №2 ФДУ «Центр пробації» в Миколаївській області за 1 квартал 2022 року

Станом на 04.04.2022 року на обліку Первомайського районного сектору №2  філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області  перебуває 36 осіб, які були засуджені без позбавлення волі, звільнені з випробуванням, та притягнуті до адміністративної відповідальності. Із них:  -    29 осіб, звільнених від відбування покарання з випробуванням, -    5 особи, засуджені  до кримінального покарання у виді штрафу, -    1 особа, на яку накладено стягнення у виді громадських робіт. -    1 особа, позбавлена права займати певні посади.

11:16:29 05.04.2022

Інформація про роботу Первомайського районного сектору №2 ФДУ «Центр пробації» в Миколаївській області за 4 квартал 2021 року

Станом на 05.01.2022 року на обліку Первомайського районного сектору №2  філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області  перебуває 31 особа, які були засуджені без позбавлення волі, звільнені з випробуванням, та притягнуті до адміністративної відповідальності. Із них: 25 осіб, звільнених від відбування покарання з випробуванням,3 особи, засуджені  до кримінального покарання у виді штрафу,1 особа, засуджена до кримінального покарання у виді громадських робіт,1 особа, на яку накладено стягнення у виді громадських робіт.1 особа, позбавлена права займати певні посади.

16:34:29 05.01.2022

Профілактична бесіда з суб'єктом пробації, який має інвалідність щодо працевлаштування.

7 грудня 2021 року на базі Первомайського районного сектору №2 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області  начальником Первомайського районного сектору №2 Кльопкою Оленою,  спільно з начальником відділу «Врадіївське бюро правової допомоги» Адамчук Оленою,  провели профілактичну бесіду із особами, що перебувають на обліку у Первомайському районному секторі №2 ДУ «Центр пробації». Темою зустрічі стало питання реалізація особою з інвалідністю свого права на працю.

16:34:55 07.12.2021

Інформація про роботу Первомайського районного сектору №2 ФДУ «Центр пробації» в Миколаївській області за 3 квартал 2021 року

Станом на 03.10.2021 року на обліку Врадіївського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області  перебуває 43 осіб, які були засуджені без позбавлення волі, звільнені з випробуванням, та притягнуті до адміністративної відповідальності. Із них:   30 осіб, звільнених від відбування покарання з випробуванням, 3 особи, засуджені  до кримінального покарання у виді штрафу, 2 особи, засуджених до кримінального покарання у виді громадських робіт, 7 осіб, на яких накладено стягнення у виді громадських робіт. 1 особа, позбавлена права займати певні посади.

16:02:26 03.10.2021

Взаємодія з судом: чи має пробація важелі та аргументи для впливу на прийняття рішення судом?

Відповідно до прийнятого Верховною Радою України 5 лютого 2015 року Закону України «Про пробацію»,  службу пробації варто розглядати, як орган держави, основною метою якого є сприяння засудженим ставати правослухняними громадянами, а також контроль за ними з метою невчинення ними нових злочинів.

10:30:13 27.09.2021

Запрошуємо до співпраці волонтерів!

Врадіївський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області  запрошує до співпраці наполегливих, відповідальних, толерантних, ініціативних та оптимістичних особистостей для здійснення волонтерської діяльності.

08:24:07 09.07.2021

Інформація про роботу Врадіївського районного сектору з питань пробації за 1 півріччя 2021 року

Станом на 05.07.2021 року на обліку Врадіївського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області  перебуває 37 осіб, які були засуджені без позбавлення волі, звільнені з випробуванням, та притягнуті до адміністративної відповідальності. Із них:

10:50:38 05.07.2021