Новини

Інформація про роботу Первомайського районного сектору №2 ФДУ «Центр пробації» в Миколаївській області за 3 квартал 2021 року

Станом на 03.10.2021 року на обліку Врадіївського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області  перебуває 43 осіб, які були засуджені без позбавлення волі, звільнені з випробуванням, та притягнуті до адміністративної відповідальності. Із них:   30 осіб, звільнених від відбування покарання з випробуванням, 3 особи, засуджені  до кримінального покарання у виді штрафу, 2 особи, засуджених до кримінального покарання у виді громадських робіт, 7 осіб, на яких накладено стягнення у виді громадських робіт. 1 особа, позбавлена права займати певні посади.

16:02:26 03.10.2021

Взаємодія з судом: чи має пробація важелі та аргументи для впливу на прийняття рішення судом?

Відповідно до прийнятого Верховною Радою України 5 лютого 2015 року Закону України «Про пробацію»,  службу пробації варто розглядати, як орган держави, основною метою якого є сприяння засудженим ставати правослухняними громадянами, а також контроль за ними з метою невчинення ними нових злочинів.

10:30:13 27.09.2021

Запрошуємо до співпраці волонтерів!

Врадіївський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області  запрошує до співпраці наполегливих, відповідальних, толерантних, ініціативних та оптимістичних особистостей для здійснення волонтерської діяльності.

08:24:07 09.07.2021

Інформація про роботу Врадіївського районного сектору з питань пробації за 1 півріччя 2021 року

Станом на 05.07.2021 року на обліку Врадіївського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області  перебуває 37 осіб, які були засуджені без позбавлення волі, звільнені з випробуванням, та притягнуті до адміністративної відповідальності. Із них:

10:50:38 05.07.2021

«ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ» У ВРАДІЇВСЬКОМУ РАЙОННОМУ СЕКТОРІ З ПИТАНЬ ПРОБАЦІЇ

27 травня 2021 року на базі Врадіївського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області відбувся «День відкритих дверей» в якому взяли участь учні Врадіївської філії Маринівського професійного аграрного  ліцею та волонтер служби пробації Рубанська Тетяна.

15:08:25 28.05.2021

Запрошуємо до співпраці волонтерів!

11:00:59 06.05.2021

Інформаційно–просвітницький захід на тему «Переваги офіційного працевлаштування»

29 квітня 2021 року начальником Врадіївського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Миколаївській області  Оленою Кльопкою спільно з директором Врадіївської філії Миколаївського обласного центру зайнятості Наталією Григор’євою, організовано та проведено інформаційно–просвітницький захід на тему «Переваги офіційного працевлаштування» з   неповнолітнім суб’єктом  пробації.

15:50:17 29.04.2021

Інформація про роботу Врадіївського районного сектору з питань пробації за I квартал 2021 року

Станом на 09.04.2021 року на обліку Врадіївського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області  перебуває 38 осіб, які були засуджені без позбавлення волі, звільнені з випробуванням, та притягнуті до адміністративної відповідальності. Із них:

16:49:18 13.04.2021