Оприлюднення проєктів регуляторних актів

Повідомлення  про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду комунального майна територіальної громади Врадіївської селищної ради»

10:00:24 15.10.2021

Про затвердження Положення про порядок закріплення майна комунальної власності Врадіївської селищної ради на праві господарського відання або оперативного управління

09:24:38 28.05.2021

Повідомлення  про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за майно комунальної власності Врадіївської селищної ради та пропорції її розподілу»

08:36:57 28.05.2021

«Про встановлення вартості харчування дітей у закладах дошкільної освіти та загальної середньої освіти Врадіївської селищної ради у 2021 році»

16:40:13 27.05.2021

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про затвердження тарифів на платні медичні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Врадіївська центральна районна лікарня» Врадіївської селищної ради»

13:58:03 27.05.2021