ДІЯ.ЦИФРОВА ОСВІТА

Освітній серіал для батьків "Безпека дітей в інтернеті"

Інтернет надає багато можливостей як для дорослих, так і для дітей. Але поряд із тим є запитання, які можуть хвилювати батьків, коли їхні діти користуються ґаджетами. Ким є «друзі» у соціальних мережах? Як захистити дітей від шкідливого контенту в інтернеті? Чи існує небезпека від кібербулінгу? Всі ці та багато інших запитань обговоримо з Анастасією Дьяковою та Машою Єфросініною.

08:44:56 12.11.2021

Освітній серіал "Електронний підпис"

Електронний підпис необхідний для реалізації функцій електронної демократії, забезпечення доступу громадян та бізнесу до отримання публічних послуг онлайн, переходу до електронного документообігу та спрощення ведення бізнесу. Проте у громадян часто виникає багато запитань, на які потрібно давати відповіді. Які можливості дає електронний підпис? Як безпечно його зберігати? Де отримати? Як використовувати? Як підписати документ? Всі ці та багато інших запитань обговоримо з експертом Мінцифри у сфері електронних довірчих послуг Олександром Козловим, а також з українськими акторами — Тетяною Шелігою та Максимом Самчиком.

14:18:34 11.11.2021

Освітній серіал "Обережно! Кібершахраї"

Зі стрімким розвитком технологій та впровадженням їх у повсякденне життя дедалі більше конфіденційної інформації зберігається на мобільних пристроях. Кібершахрайство з сім-картою стає поширеною проблемою, адже жертвою може стати будь-хто — від звичайних громадян до власників компаній.

09:34:56 10.11.2021

Освітній серіал "Кіберняні"

Світ навколо нас невпинно діджиталізується. Все більш часу ми проводимо у цифровому середовищі - сервіси для бізнесу та розваг, онлайн-кінотеатри та соцмережі, телемедицина та ігри, та ще багато іншого доступне у наших персональних комп'ютерах та смартфонах. Своїм помічникам-гаджетам та інтернет-сервісам ми доручаємо знати все більше чутливої інформації про нас, але не завжди розуміємо з якими загрозами можемо зустрітися, бо злочинці та шахраї є не тільки у реальному світі.

14:09:19 09.11.2021

Освітній серіал "Основи кібергігієни"

Високий рівень комп’ютеризації вимагає дотримання певних правил поведінки для убезпечення себе та оточення від загроз в інформаційній сфері. Цей курс покликаний допомогти засвоїти базові принципи кібергігієни та типові алгоритми дій у разі виявлення ознак інформаційних атак. Протягом навчання ви дізнаєтеся за допомогою реальних прикладів, як не стати жертвами зловмисників. Участь у курсі рекомендується державним службовцям та посадовим особам органів місцевого самоврядування.

16:00:25 08.11.2021

Освітній онлайн серіал «Як громаді стати цифровою»

На виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 р. № 471, зокрема, цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути» —  Міністерство цифрової трансформації запустило новий освітній онлайн серіал «Як громаді стати цифровою»  (https://osvita.diia.gov.ua/courses/digital-communities).

15:45:33 21.07.2021

Національне тестування "Цифрограм 2.0"

Міністерство цифрової трансформації України запустило на онлайн-платформі «Дія.Цифрова освіта» нову версію національного тесту на цифрову грамотність громадян «Цифрограм 2.0», яка містить 90 запитань.

14:23:52 21.07.2021