Відділення стаціонарного догляду

Умови та порядок надання соціальних послуг відділенням стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання Центру надання соціальних послуг Врадіївської селищної ради.

На території Врадіївської селищної ради  діє відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання.

До відділення  стаціонарного  догляду  для  постійного  або тимчасового  проживання  безоплатно приймаються одинокі громадяни похилого віку, інваліди  (які  досягли  18-річного  віку),  хворі  (з  числа осіб працездатного   віку   на   період   до   встановлення   їм  групи інвалідності,  але  не  більш як чотири місяці), які відповідно до висновку   лікарсько-консультаційної   комісії   закладу   охорони здоров'я  за  станом  здоров'я  не  здатні  до самообслуговування, потребують  постійного    стороннього   догляду   та   допомоги, стаціонарного  догляду, соціально-побутових, соціально-медичних та інших соціальних послуг.

У відділенні стаціонарного догляду громадяни перебувають на  повному  державному  утриманні,  одержують  соціальну  послугу стаціонарного   догляду та відповідно до  встановлених норм забезпечуються:
1) житлом,  одягом,  взуттям,  постільною білизною,  м'яким і твердим інвентарем і столовим посудом;
2) раціональним чотириразовим харчуванням,  у  тому  числі  з урахуванням  віку  і  стану  здоров'я,  у  межах  натуральних норм харчування, передбачених для мешканців інтернатних установ;
3) цілодобовим медичним обслуговуванням;
4) протезно-ортопедичними виробами, засобами пересування (крім моторизованих), медикаментами відповідно до медичного висновку;
5) комунально-побутовим обслуговуванням (опалення, освітлення, тепло-, водопостачання тощо).

Право   на   позачергове   влаштування   до  відділення стаціонарного догляду мають одинокі ветерани війни, особи, на яких поширюється  дія  Закону  України  "Про  статус  ветеранів  війни, гарантії  їх  соціального захисту" ( 3551-12 ), жертви нацистських переслідувань,  особи,  які  постраждали  внаслідок Чорнобильської катастрофи  і  віднесені до 1, 2 і 3 категорії, особи, депортовані за   національною   ознакою,  у  разі,  коли  вони  не  здатні  до самообслуговування,  потребують  постійного стороннього догляду та соціально-медичного  обслуговування.

Одинокі ветерани праці,  самотні громадяни похилого  віку  та члени  сімей загиблих військовослужбовців мають переважне право на влаштування до відділення стаціонарного догляду.

Громадяни,  які  уклали   договір   довічного   утримання (догляду), до відділення стаціонарного догляду не приймаються.

До відділення стаціонарного догляду громадяни приймаються за направленням  (путівкою)  відділу  соціального захисту Врадіївської селищної ради.  Направлення   (путівка)   видається   на підставі   письмової   заяви громадянина,   паспорта,   висновку лікарсько-консультаційної  комісії закладу охорони здоров'я про не здатність  його  до  самообслуговування  та потребу  в постійному сторонньому догляді та допомозі.

Просимо звертатися до центру  надання соціальних послуг Врадіївської селищної ради за адресою:  смт. Врадіївка вул. Героїв Врадіївщини 118,
тел. 9-66-87