НОВИНИ

У Новопавлівському старостинському окрузі перевірили умови проживання родин, що опинились в складних життєвих обставинах

15.02.2022 відділом соціального захисту Врадіївської селищної ради, службою у справах дітей Врадіївської селищної ради та Центром надання соціальних послуг Врадіївської селищної ради проведено рейд з метою перевірки умов проживання дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

16:33:49 17.02.2022

16 лютого 2022 року під головуванням заступника селищного голови Ірини Гончаренко відбулися засідання опікунської ради при виконавчому комітеті Врадіївської селищної ради та засідання комісії з питань надання матеріальної грошової допомоги при виконавчому комітеті Врадіївської селищної ради.

16:51:17 16.02.2022

Виїзд до Іванівського старостинського округу

На жаль, не кожному малюку у нашій державі щастить народитися у благополучній сім’ї, де йому надаються всі умови для повноцінного проживання та виховання, тому відділом соціального захисту Врадіївської селищної ради, службою у справах дітей Врадіївської селищної ради, Центром надання соціальних послуг Врадіївської селищної ради проводиться активна робота з вразливою категорією сімей, які можуть опинитися в складних життєвих обставинах та родинами, які перебувають в складних життєвих обставинах і не в змозі подолати їх самостійно.

09:41:42 08.02.2022

Проведено вихід для виявлення сімей, які опинилися в складних життєвих ситуаціях

Поняття  сім’я, яка опинилися в складних життєвих обставинах, або ж неблагополучна сім`я досить широке. Зазвичай до неблагополучних відносяться сім`ї, які повністю або частково втратили свої виховні можливості через ті чи інші причини. У результаті цього в таких сім`ях об’єктивно чи суб’єктивно складаються несприятливі умови для виховання дітей. Ці сім`ї характеризуються певними негативними проявами. Виявлення та облік неблагополучних сімей, а також подальша робота з ними є одним з головних завдань діяльності відділу соціального захисту Врадіївської селищної ради.

14:54:50 18.01.2022

«Рука допомоги» - програма надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї

З початку року збільшилась кількість звернень щодо отримання інформації про порядок надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї.

13:22:08 18.01.2022

Солодкі привітання до Дня Св.Миколая та Нового року

Новорічні   свята – час коли очікування й святкування пов’язане зі світом добрих казок і  дивувань. Але найбільше чекають свят, звичайно, діти, адже вони іще так вірять у диво! І кожна дитина мріє отримати подарунок від Святого Миколая чи Діда Мороза.

16:14:42 17.12.2021

Профілактичний виїзд до с.Покровське

З метою запобігання дитячої бездоглядності, безпритульності, соціальному сирітству, проявам насильства в сім’ї щодо дітей та виявлення фактів безвідповідального батьківства, 16 грудня 2021 року, було організовано спільний профілактичний виїзд до села Покровське, Врадіївської громади за участю представників відділу соціального захисту Врадіївської селищної ради, Центру надання соціальних послуг Врадіївської селищної ради та Служби у справах дітей Врадіївської селищної ради.

16:09:52 16.12.2021

Заходи соціальної та професійної адаптації учасників АТО/ ООС

Серед соціальних гарантій для учасників антитерористичної операції передбачені заходи соціальної та професійної адаптації.  Це заходи, спрямовані на відновлення та вдосконалення професійних навичок і умінь учасників АТО шляхом професійного навчання, надання інформаційних, консультаційних та профорієнтаційних послуг із зазначених питань, підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці.

15:34:40 08.12.2021