Солодкі привітання до Дня Св.Миколая та Нового року

Новорічні   свята – час коли очікування й святкування пов’язане зі світом добрих казок і  дивувань. Але найбільше чекають свят, звичайно, діти, адже вони іще так вірять у диво! І кожна дитина мріє отримати подарунок від Святого Миколая чи Діда Мороза.

16:14:42 17.12.2021

Профілактичний виїзд до с.Покровське

З метою запобігання дитячої бездоглядності, безпритульності, соціальному сирітству, проявам насильства в сім’ї щодо дітей та виявлення фактів безвідповідального батьківства, 16 грудня 2021 року, було організовано спільний профілактичний виїзд до села Покровське, Врадіївської громади за участю представників відділу соціального захисту Врадіївської селищної ради, Центру надання соціальних послуг Врадіївської селищної ради та Служби у справах дітей Врадіївської селищної ради.

16:09:52 16.12.2021

Заходи соціальної та професійної адаптації учасників АТО/ ООС

Серед соціальних гарантій для учасників антитерористичної операції передбачені заходи соціальної та професійної адаптації.  Це заходи, спрямовані на відновлення та вдосконалення професійних навичок і умінь учасників АТО шляхом професійного навчання, надання інформаційних, консультаційних та профорієнтаційних послуг із зазначених питань, підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці.

15:34:40 08.12.2021

Профілактичний виїзд до с. Нововасилівка та с. Великовеселе

08 вересня 2021 року працівниками Відділу соціального захисту Врадіївської селищної ради, Центру надання соціальних послуг Врадіївської селищної ради та Служби у справах дітей Врадіївської селищної ради було здійснено виїзд до с. Нововасилівка та с. Великовеселе, з метою обстеження сімей, в яких батьки не зовсім добросовісно виконують свої батьківські обов’язки по відношенню до дітей.

16:50:05 08.09.2021

До уваги батьків новонароджених!

З 1 липня 2021 року виплата грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги ,,пакунок малюка” на дітей проводиться за бажанням отримувача одразу після народження дитини.

09:01:28 03.09.2021

STOP БУЛІНГ!!!

Булінг – це небажана агресивна поведінка дітей шкільного віку, яка призводить до цькування дитини іншою дитиною або групою дітей з метою приниження, залякування та демонстрації сили. Жертвою булінгу може стати будь-яка дитина, не дивлячись на те, якою сильною або здібною вона не була б. Однак найчастіше жертвами стають ті, хто найбільше виділяється (дивно одягнений, дивно поводиться, неохайний тощо). Також потенційними жертвами можуть стати ті, хто швидко втрачає самоконтроль, легко піддається емоціям. Булерами ж найчастіше стають діти, які ростуть без заборон та авторитету батьків, але ж в той час їм не вистачає уваги і поваги дорослих. Їм весь час доводиться самостверджуватися за рахунок інших людей, доводити власну перевагу.

14:39:03 30.08.2021

29 серпня – День пам’яті захисників України

Цей день відзначається в країні щорічно відповідно до Указу Президента України № 621/2019 від 23.08.2019 задля гідного вшанування пам’яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу в суспільстві.

10:05:12 28.08.2021

Чужих дітей не буває

25 серпня 2021 року працівниками відділу соціального захисту Врадіївської селищної ради,  служби у справах дітей Врадіївської селищної ради та Центру надання соціальних послуг Врадіївської селищної ради був проведений повторний виїзд  в село Кумари.

14:51:15 27.08.2021