Іпотечне житлове кредитування внутрішньо переміщених осіб

На виконання рішення селекторної наради з головами територіальних громад, яка вібулася 13.05.2021 р. Миколаївське регіональне управління Держмолодьжитла надає інформацію щодо іпотечного житлового кредитування внутрішньо переміщених осіб.

13:25:23 14.06.2021

Виїзд до с.Гражданівка

31 травня начальником відділу соціального захисту Врадіївської селищної ради спільно з фахівцями центру надання соціальних послуг Врадіївської селищної ради та спеціалістами служби у справах дітей Врадіївської селищної ради організовано та проведено профілактичний виїзд на територію с.Гражданівка.

16:12:02 31.05.2021

Все, чим ми володіємо і що маємо, належить тим, хто нас народив і вигодував.

З розвитком цивілізації зростає тривалість життя людей в усьому світі. Якщо первісні люди, за даними вчених, жили приблизно 25-30 років, то нині на Землі кількість людей лише 60-75 річного віку становить біля 600 млн. В Україні налічується понад 14 млн. пенсіонерів, а це люди, вік яких більший за 55-60 років. На пізньому періоді життя людина стає все більш ранимою і уразливою до жорстокого ставлення з боку держави, суспільства, членів родини тощо.  Мета статті - розглянути фактори, види та форми насильства стосовно людей похилого віку у сучасному суспільстві.

13:41:41 11.05.2021

З травня 2021 року субсидія призначається по новому

14 квітня 2021 року, Уряд прийняв постанову №420 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», якою посилив адресність надання житлових субсидій для забезпечення державної соціальної підтримки населенню та здійснення заходів ефективного і раціонального використання бюджетних коштів. Відтак, із травня 2021 року, щоб отримати субсидію (у тому числі на наступний період) всім домогосподарствам без винятку, необхідно подати нові заяви про надання житлової субсидії. До заяви потрібно додати декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії.

10:51:45 07.05.2021

Виїзд до с. Іванівка та с. Захарівка

05.05.2021 року (відповідно до тривожного сигналу)  відбувся робочий виїзд до с. Іванівка та с. Захарівка для виявлення та обстеження осіб/сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. У спільному виїзді прийняли участь начальник відділу соціального захисту Врадіївської селищної ради, завідувач відділенням соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю центру надання соціальних послуг Врадіївської селищної ради та спеціаліст служби у справах дітей Врадіївської селищної ради.

15:39:48 06.05.2021

Як оформити допомогу на догляд одиноким пенсіонерам, старше за 80 років

З метою підвищення соціальних гарантій найбільш вразливих категорій громадян, перш за все – громадян похилого віку, від 29 липня 2020 року запроваджено новий вид допомоги на догляд одиноким особам, які досягли 80-річного віку.

14:28:39 26.04.2021

Шановні мешканці Врадіївської селищної ради!

Відділ соціального захисту Врадіївської селищної ради повідомляє, що для надання населенню житлових субсидій та пільг на придбання твердого пічного побутового палива та скрапленого газу в квітні 2021 року було збільшено граничні показники вартості, а саме:

14:27:40 26.04.2021