Солодкі привітання до Дня Св.Миколая та Нового року

Дата: 17.12.2021 16:14

Новорічні   свята – час коли очікування й святкування пов’язане зі світом добрих казок і  дивувань. Але найбільше чекають свят, звичайно, діти, адже вони іще так вірять у диво! І кожна дитина мріє отримати подарунок від Святого Миколая чи Діда Мороза.

Новий рік - особливий час, час подарунків. Врадіївська селищна рада завчасно потурбувалися про створення святкового настрою та закупили солодкі подарунки.

17 грудня 2021 року, напередодні найочікуваніших свят року – Дня Святого Миколая та Нового року, за підтримки Врадіївської селищної ради та Первомайської районної ради було здійснено привітання дітей,які мають інвалідність та дітей, батьки яких брали участь в АТО/ООС та отримали інвалідність під час служби.

Вітаючи дітей з новорічно-різдвяними святами представники селищної ради побажали їм міцного здоров’я, багато радості, гарного настрою, віри в чудеса, миру і щастя та вручили солодкі подарунки.