У Новопавлівському старостинському окрузі перевірили умови проживання родин, що опинились в складних життєвих обставинах

Дата: 17.02.2022 16:33

Фото без опису15.02.2022 відділом соціального захисту Врадіївської селищної ради, службою у справах дітей Врадіївської селищної ради та Центром надання соціальних послуг Врадіївської селищної ради проведено рейд з метою перевірки умов проживання дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Обстежено житлово-побутові умови проживання родин, в яких виховується діти. За результатам заходу, складено акти обстеження матеріально-побутових умов, з батьками дітей проведено роз’яснювально-профілактичну роботу щодо належного виконання батьківських обов’язків, дотримання санітарно-гігієнічних норм у житлових приміщеннях, здійснення належного контролю за місцем перебування дітей у вечірній час та дотримання неповнолітніми техніки безпеки.

Профілактичні заходи продовжуються.