Профілактика повторної злочинності серед суб'єктів пробації

Дата: 17.08.2023 15:01

Фото без опису 17 серпня 2023 року на базі Первомайського районного сектору N2 філії Державної установи"Центр пробації " у Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях, провідним інспектором Юлією Гопка та завідувачем сектору "Врадіївське бюро правової допомоги " Миндьо Оленою, було проведено профілактичну бесіду щодо вчинення повторного правопорушення під час відбування іспитового строку із особами, що перебувають на обліку у Первомайському районному секторі N2 ФДУ "Центр пробації"в Миколаївський, Донецькій, Луганській та Херсонській областях. Олена Миндьо завідувач сектору "Врадіївського бюро правової допомоги"надала роз'яснення щодо порядку надання первинної та вторинної правової допомоги згідно Закону України "Про безоплатну правову допомогу ". Суб'єкти отримали візитки з контактними даними сектору " Врадіївське бюро правової допомоги "Вознесенського МЦ З НБВПД та ознайомлені з графіком роботи.