21 вересня - Міжнародний день миру

Дата: 21.09.2023 15:20

Фото без описуМир – це ставлення людей, їхні стосунки між собою. У сучасному світі мир – це найбільша цінність та мрія. Адже нестабільність, страх та насилля – не просто лякають та знищують, а й не дають можливості розвиватися країнам, державам, народам…
У нелегкий час для України цей день є по-своєму особливий. Ми так багато часу проводимо в соціальних мережах, говоримо про мир, намагаючись донести інформацію про ситуацію у нашій державі.
На сході України гинуть військові і мирне населення. Для нас вже стали звичними слова « Біженці», «Загиблий», «Зниклий безвісти». Нам дуже хочеться, і ми віримо в те що ці страшні сторінки нашої історії закінчаться найближчим часом
21.09.2023р. на базі Первомайського районного сектору N2 ФДУ "Центр пробації" в Миколаївській, Донецькій,Луганській та Херсонських областях, провідним інспектором районного сектору Юлією Гопка та волонтером пробації Рубанською Тетяною проведено захід до Всесвітнього Дня миру з субєктом пробації. Метою даного заходу було виховання почуття патріотизму, любові до рідної землі, розвиток почуття дружби, співпереживання тощо.