Робоча зустріч з завідувачем відділення соціальної роботи з сім’ями, дітьми і молоддю Центру надання соціальних послуг Врадіївської селищної ради.

Дата: 29.01.2021 15:17

Фото без опису

29 січня 2021 року, за ініціативи начальника Врадіївського  районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області підполковника внутрішньої служби Кльопки Олени Вікторівни було проведено робочу зустріч  з завідувачем відділення соціальної роботи з сім’ями, дітьми і молоддю Центру надання соціальних послуг Врадіївської селищної ради Дулдієр Ольгою Вікторівною щодо соціального патронажу та адаптації засуджених після звільнення, які відбувають покарання у виді обмеження або позбавлення волі на певний строк, та готуються до звільнення.

В ході зустрічі було обговорено алгоритм спільних дій та проблемні питання, які можуть виникнути під час виконання даної роботи відповідно до Наказу Міністерства юстиції України, Міністерства соціальної політики України, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства внутрішніх справ України від 03.04.2018 № 947/5/467/609/280 «Про затвердження Порядку взаємодії установ виконання покарань, уповноважених органів з питань пробації та суб’єктів соціального патронажу під час підготовки до звільнення осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк».

Сторони домовились спільно вирішувати проблемні ситуації, обговорювати та вдосконалювати роботу щодо соціального патронажу під час підготовки до звільнення осіб, які відбувають покарання у виді обмеження або позбавлення волі.

Врадіївський районний сектор з питань пробації