Дата: 15.02.2021 14:02

Фото без описуФото без опису

Кожного року все далі історія віддаляє нас від вогняних років  афганської війни, війни, яка тривала десять років, і принесла смерть тисячам українських родин.
15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 32-а річниця виведення військ з Афганістану, тож сьогодні, у Врадіївці відбулася церемонія покладання квітів до меморіалу загиблим воїнам за участі селищного голови Миколи Москаленка, секретаря селищної ради Віталія Ростова, заступника селищного голови Ірини Гончаренко, заступника селищного голови Івана Коломійчука.
Відзначення цієї дати свідчить про глибоку повагу українського суспільства до людей, яким довелося в мирні повоєнні роки виконувати нелегкий інтернаціональний обов’язок в «гарячих точках».
На території Врадіївської громади проживає 32 учасники бойових дій на території інших держав.
Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-афганців! Шановні учасники бойових дій на території інших держав!
Ми засвідчуємо свою глибоку шану та повагу вашій мужності та самовідданій праці. Ви як ніхто знаєте справжню ціну війни і миру. І як ніхто вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь. Ви є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу та державі у наші дні.
Схиляємо голови на знак шани та глибокої вдячності за подвиг та витримку!
Честь  і слава вам,  шановні ветерани Афганістану! Низький уклін батькам та матерям, які виховали Героїв.
Ми пам’ятаємо і завжди пам’ятатимемо про кожного воїна-інтернаціоналіста.
З вдячністю звертаємося  до тих, хто живе поряд з нами.
Від усього серця бажаємо Вам і Вашим родинам здоров’я, родинного затишку та благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, щастя, миру і добра.