20 лютого - День Героїв Небесної Сотні

Дата: 19.02.2021 11:16

Фото без опису       Сьомий рік поспіль  Україна відзначає День Героїв Небесної Сотні, вшановуючи подвиг учасників революції Гідності та віддаючи належну шану тим, хто загинув протягом кривавих січневих та  лютневих днів 2014 року. Саме в ці дні під час Євромайдану протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку. Загалом революційні події зими 2013-2014 років забрали життя більше ста активістів Майдану.

У цей день ми схиляємо голови в пам’ять про тих, хто віддав своє життя за європейське майбутнє України; тих, хто пішов на свідому самопожертву  заради європейського вибору. Кожен із них заплатив за свої переконання найвищу ціну — життя, яке вони віддали за те, щоб кожен наш новий день був сповнений свободи, надії та світла.

Держава визнала цих людей героями. Усім загиблим під час Євромайдану посмертно присуджено звання Героя України.

Ми Єдина країна! Ми всі прагнемо одного – миру, спокою, міцної і квітучої держави та чистого неба над головою.

Слава Україні! Героям Слава!