Привітання селищного голови з нагоди міжнародного жіночого дня — 8 березня!

Дата: 05.03.2021 10:19

Фото без опису      Дорогі жінки, від імені Врадіївської селищної ради, її виконавчого комітету і депутатського корпусу, всіх чоловіків громади та від себе особисто, щиро вітаю Вас із прекрасним святом весни – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Усе найдорожче, що є у нашому житті пов’язане з жінкою – ніжні матері, турботливі бабусі, любі сестри, кохані дружини, милі доньки й онучки!

Саме ви оточуєте близьких людей любов’ю й увагою, і, незважаючи на численні турботи, пов’язані з роботою і родиною, даруєте їм спокій і щастя. Ви не забуваєте ділитися своїм теплом, підтримуючи добрим словом, надихаючи на подвиги, творчість, працю!  Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ.

У цей святковий день хочеться виразити вам вдячність за красу і ніжність, доброту і  чуйність, тепло і ласку, яку даруєте всім нам! Доземний уклін вам за сумлінну працю, розуміння, сердечність, милосердя, якими сповнені ваші ніжні душі.

Хай кожна мить вашого життя буде сповнена теплом сонячних променів, жіночим щастям та родинним добробутом, всепереможним почуттям кохання та світлими мріями!  Зі святом вас, любі жінки!

З повагою,
селищний голова