Компенсація за новостворені робочі місця

Дата: 10.03.2021 09:50

Фото без описуПостановою КМУ від 15.04.2013 р. №347 «Деякі питання реалізації статті 26 та частини другої статті 27 Закону України «Про зайнятість населення» затверджено Порядок, який визначає механізм виплати компенсації фактичних витрат роботодавця на сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштування осіб, яким надано статус безробітного, на нові робочі місця.

Компенсація виплачується протягом 12 місяців з дня працевлаштування! Кількість осіб, за яких роботодавець має право отримувати компенсацію       не обмежена. Розмір компенсації залежить від рівня заробітної плати працівника, при мінімальній заробітній платі 6000 грн. на місяць – розмір компенсації становитиме 1320,00 грн., таким чином, сума заощадження         за рік складе – 15840,00 грн.

Повну інформацію можна отримати у Врадіївській районній філії Миколаївського обласного центру зайнятості за адресою: Миколаївська обл., смт. Врадіївка, вул. Героїв Врадіївщини, 137-А або за телефоном (5135) 9-61-06.