Засідання ініціативної групи по створенню та формуванню складу молодіжної ради при Врадіївській селищній раді

Дата: 11.03.2021 16:37

Фото без опису11 березня в кабінеті голови Врадіївської селищної ради відбулося засідання ініціативної групи по створенню та формуванню складу молодіжної ради при Врадіївській селищній раді.

Учасникам ініціативної групи було запропоновано підготувати свої пропозиції до плану роботи молодіжної ради та представити їх на засіданні ініціативної групи.

Участь у засіданні ініціативної групи взяв Врадіївський селищний голова Микола Москаленко, заступник селищного голови Іван Коломійчук та депутат Врадіївської селищної ради Олена Адамчук.

На нараді розглядалися питання які турбують молодь нашої громади. Це і покращення благоустрою громади, безпека громадян в селищі, молодіжна політика громади, спорт та дозвілля, і головне питання фінансування молодіжних ініціатив.

Приємно що нарада не стала монологом. Присутні охоче задавали не тільки питання селищному голові, але і озвучували свої пропозиції. Багато конструктиву звучало від Сергія Поліщука та Ірини Руссу. А радник депутата Верховної Ради України Максима Дирдіна, депутат селищної ради Олена Адамчук підтримала ініціативу створення молодіжної ради, запропонувала свою юридичну підтримку та допомогу у реалізації молодіжних ініціатив шляхом співпраці з депутатами районної, обласної та Верховної рад.