Служба зайнятості пропонує професійне навчання безробітних на замовлення роботодавців

Дата: 11.03.2021 17:53

Фото без описуЗ метою вирішення кадрових потреб підприємств, установ та організацій у робочій силі, пропонуємо скористатись такою соціальною послугою служби зайнятості, як професійне навчання безробітних на замовлення роботодавців під конкретні робочі місця.

Професійне навчання організовується державною службою зайнятості у професійно-технічних та вищих навчальних закладах, Центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та безпосередньо на виробництві.

Відповідно до сучасних тенденцій розвитку ринку праці професійне навчання безробітних може здійснюватися на замовлення роботодавців як поточного, так і перспективного характеру.

За додатковою інформацією звертайтеся до Врадіївської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості за адресою: Миколаївська обл., смт. Врадіївка, вул. Героїв Врадіївщини, 137-А або за телефоном (05135) 9-61-06.