Методична підтримка Миколаївського відділення Асоціації міст

Дата: 12.03.2021 15:53

Фото без описуУ п'ятницю, 12 березня, експерти Миколаївського регіонального відділення Асоціації міст України з бюджетних та юридичних питань - Юлія Забродкіна та Лідія Віштал провели консультацію для керівництва Врадіївської селищної ради.

Захід відбувся за участі селищного голови Миколи Москаленка, заступника селищного голови Івана Коломійчука, секретаря селищної ради Віталія Ростова, керівників структурних підрозділів та депутатів Врадіївської селищної ради.

Зустріч відбулась в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (#ПУЛЬС), що реалізує #АМУ за підтримки #USAID.

Більшість питань стосувались змін у формуванні організаційної структури, кадрових призначень, формування відділів - профільних структурних підрозділів, визначення відділів як окремих юридичних осіб та організація конкурсів при прийнятті на посади спеціалістів.

Крім того, на консультації торкнулись питань бюджету та фінансів, юридичних аспектів та змін в законодавстві, що стосуються діяльності органів місцевого самоврядування, розглянули особливості процедури передачі об’єктів спільної власності територіальних громад районів до комунальної власності громади.