Річниця визволення Врадіївщини та Миколаївської області від нацистських загарбників

Дата: 29.03.2021 10:46

Фото без опису29 березня 2021 року з нагоди 77-ї річниці визволення Врадіївщини та Миколаївської області від нацистських загарбників в парку Слави відбулася церемонія покладання квітів до меморіалу загиблим воїнам- визволителям.

На превеликий жаль, у зв’язку з «червоним» рівень епідемічної небезпеки COVID-19 на території Врадіївської селищної ради, участь у заході була обмежена. У заході взяли участь селищний голова Микола Москаленко, заступники селищного голови Ірина Гончаренко, Юрій Ханагян та Іван Коломійчук, секретар селищної ради Віталій Ростов, представник Врадіївського відділу поліції.

Присутні вшанували хвилиною мовчання Героїв України, воїнів, борців, патріотів – усіх, хто боровся і  загинув смертю хоробрих за свободу і незалежність наших земель.

Навічно зберігатиметься у серцях врадіївчан світла пам’ять про тих, хто ціною власного життя здобував право прийдешніх поколінь на свободу та цілісність нашої держави.