Роботи по встановленню нового резервуару для водонапірної башти на території врадіївського водогону

Дата: 31.03.2021 16:05

Фото без описуКомунальне  підприємство  «Водогін-Врадіївка» Врадіївської селищної ради забезпечує  питною  водою  всі  організації, установи, підприємства, домогосподарства мешканців  селища, ДНЗ, школи. Альтернативного  водопостачання  в  селищі  не  існує, вода з криниць  не  придатна  для  використання,  як  питна, і може  використовуватись  лише  в  технічних  цілях, крім того  за  останні  роки  її  рівень  значно  впав.

Наразі  мережа  водогону  селища  перебуває  вкрай  незадовільному стані. Термін  експлуатації  водонапірної   башти,  яка  являється  головною  спорудою  елементів  водогону,  становить  понад  30 років. За  даний  період,  внаслідок  корозії  металів,  її  стан  значно  погіршився, що  в  будь-який  момент  може  спричинити  аварію  та  вихід  з  ладу  всієї  системи  водопостачання.

Спільними зусиллями Врадіївської селищної ради, на чолі з селищним головою Миколою Москаленком та КП «Водогін-Врадіївка» (директор Леонід Сокур)  було виготовлений новий металевий резервуар для води, місткістю 110 кубічних метрів.

Сьогодні, 31 березня, селищний голова Микола Москаленко з робочим візитом відівідав врадіївський водогін, де за допомогою підйомного крану новий резервуар для води був встановлений на залізобетонну платформу. Наразі проводяться зварювальні роботи.

В найближчий час планується демонтаж аварійного резервуару та встановлення нового на опорну конструкцію водонапірної вежі.