Звернення селищного голови до мешканців громади

Дата: 09.04.2021 15:05

Фото без описуШановні жителі Врадіївської територіальної громади! Ситуація із захворюваністю на COVID-19 на території Врадіївської селищної ради, на жаль, не дає підстав для оптимізму. Згідно даних офіційної статистики, станом на 10:00  9 квітня 2021 року в Миколаївській області за добу виявили 371 випадок коронавіруса,  на жаль є втрати.

Ми бачимо, що вірус поширюється дуже швидко, перед ним усі рівні. Настав той самий момент, який вимагає нашої максимальної зосередженості і прискіпливого виконання всіх інструкцій, карантинних заходів та обмежень щодо протидії розповсюдження коронавірусної інфекції.

Окремо хочу звернутися до підприємців з розумінням та відповідальністю віднестися до суворого дотримання протиепідемічних заходів. Це не наша забаганка, цього вимагають сумні реалії сьогодення та на жаль, невтішна статистика захворюваності на території нашої громади.

Незалежно від поглядів і ставлення один до одного,  ми повинні бути в цей важкий час як одна сім’я. Від кожного з нас залежить наше здоров’я та здоров’я наших рідних і близьких. Від нашої з вами свідомої поведінки залежить, як швидко наша громада зможе повернутися до звичайного повсякденного життя.

Будьте здорові! Нехай Бог береже Вас та Ваших рідних!