Інформація про вступ до Миколаївського національного аграрного університету

Дата: 15.04.2021 08:22

Фото без описуМиколаївський національний аграрний університет здійснює набір до магістратури за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» на заочну форму здобуття освіти відповідно до ліцензії (Наказ МОН України №1565 від 19.12.2016).

Зарахування на навчання проводиться без складання єдиного вступного іспиту «ЄВІ» з іноземної мови за технологією ЗНО.

Для тих, хто працює в органах державної служби (державні службовці, посади яких віднесено до категорій «Б» та «В», посадові особи органів місцевого самоврядування, посади яких віднесено до п’ятої – сьомої категорії посад) – навчання безкоштовно (за рахунок державного замовлення Національного агентства з питань державної служби).

Для майбутніх фахівців органів державної влади та органів місцевого самоврядування також є можливість здобути освіту за освітнім ступенем «Магістр» зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» на контрактній основі.

До заяви про вступ на навчання необхідно додати такі документи:

• документ державного зразка про раніше здобутий освітній ступінь (освітньо-кваліфікаційний рівень), на основі якого здійснюється вступ (диплом спеціаліста або магістра), і додаток до нього;
  • документ, що посвідчує особу (паспорт)
  • витяг з наказу про призначення на посаду;
  • ідентифікаційний код;
  • військовий квиток або посвідчення про приписку – для військовозобов’язаних (крім випадків, передбачених законодавством)
  • чотири кольорові фотокартки розміром 3*4 см.

Термін навчання за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування»: 1 рік 4 міс.

Конкультації до вступу до магістратури за телефонами: +38(067)7389759, +38(050)5524032, +38(097)3713369