Для тих хто шукає роботу

Дата: 19.04.2021 15:58

Фото без описуДержавна служба зайнятості – найбільша база можливостей! Державна служба зайнятості володіє найбільшою базою вакансій в Україні. Інформація про вільне робоче місце розміщується в електронній базі вакансій державної служби зайнятості, на стендах, веб-сайті служби зайнятості www.dcz.gov.ua тощо.

Врадіївська районна філія Миколаївського ОЦЗ пропонує ознайомитись з вакансіями ТОВ «Укрмілкінвест»:

• сільськогосподарський дорадник – з/п 12000 грн.;
  • менеджер з питань регіонального розвитку – з/п 15000 грн.;
  • зоотехнік – з/п 10000 грн.

ТОВ «Укрмілкінвест» – є холдинговою компанією, яка має намір реалізувати в Україні успішний досвід створення сімейних молочних ферм із залученням власних коштів та коштів канадського уряду і спеціалізується в галузі молочного тваринництва з використанням сучасних технологій.

Пошук персоналу здійснюється для розвитку проєкту Сімейних молочних ферм. Це потужний проєкт, який має на меті створення всеукраїнської мережі сімейних підприємств, який зараз налічує більше 70 сімейних ферм.

За більш детальною інформацією звертайтесь до Врадіївської районної філії Миколаївського ОЦЗ за тел. (05135) 9-61-06.