Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Врадіївської селищної ради

Дата: 30.04.2021 13:09

Фото без опису30 квітня 2021 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Врадіївської селищної ради під головуванням заступника голови комісії Ірини ГОНЧАРЕНКО.

У засіданні взяли участь начальник служби у справах дітей Врадіївської селищної ради Лариса БУРЛАКА, завідувач відділенням соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю центру надання соціальних послуг Врадіївської селищної ради Ольга ДУЛДІЄР, начальник відділу соціального захисту Врадіївської селищної ради Тетяна ГОРДУЗ, начальник відділу Врадіївського бюро правової допомоги Вознесенського МЦзНБВПД Олена АДАМЧУК, консультант центру професійного розвитку педагогічних працівників Врадіївської селищної ради Ольга БОГУШ, головні спеціалісти служби у справах дітей Врадіївської селищної ради Уляна МОРОЗ та Людмила ЗАГОДІРЕНКО, головний спеціаліст юридичного відділу Врадіївської селищної ради Аліна СТЕПАЩУК.

На засіданні комісії розглядались питання щодо виконання батьківських обов’язків матір’ю по відношенню до її неповнолітньої доньки, щодо зарахування дітей до КЗ «Березківський начально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа-інтернат-ліцей І-ІІІ ступенів» у зв’язку з важким матеріально-побутовими умовами проживання сім’я», щодо укладення та підписання на ім’я малолітнього договору дарування земельної ділянки площею 2 га, щодо затвердження індивідуальних планів соціального захисту прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Члени комісії, брали активну участь у обговоренні, висловлюючи власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень. З'ясовано факти і обставини по кожному питанню окремо. Після розгляду питань були прийняті відповідні рішення, згідно чинного законодавства.