Привітання селищного голови з Днем Перемоги

Дата: 09.05.2021 10:11

Шановні ветерани, учасники війни, жителі Врадіївської громади!

Прийміть найщиріші вітання з Днем Перемоги, пам’яті та примирення! 9 травня завжди буде для нас уособленням миру, героїзму та великої сили духу нашого народу.

У цей великий день ми згадуємо всіх, чиє життя відібрала війна, схиляємо голови в скорботі за тими, хто залишився на полях бою, розділяємо біль втрат за ветеранами, які пішли у вічність у післявоєнні роки.

Дорогі ветерани, трудівники тилу, діти війни! Доземний уклін Вам за мужність, стійкість і відвагу, за мирну блакить неба, за вільну землю, за врятовану і відбудовану країну! Ви є і завжди будете яскравим прикладом для молодих поколінь у творенні мирного сьогодення та любові до рідного краю!

Бажаємо Вам, шановні ветерани, міцного здоров’я, бадьорості духу, родинного затишку, достатку та активного довголіття! А усім нам мирного неба, світлих надій та впевненості у завтрашньому дні!

З повагою, селищний голова Микола МОСКАЛЕНКО