Вітаємо з Днем Європи!

Дата: 14.05.2021 09:45

Фото без опису

З 2003 року кожну третю суботу травня в Україні відзначається День Європи відповідно до Указу Президента від 19 квітня 2003 року № 339/2003 «Про День Європи».

Україна – єдина держава не член ЄС, в якій на державному рівні відзначається День Європи (цей день святкують також у країнах-кандидатах – Македонії, Туреччині, Хорватії).

Сьогодні, 14 травня 2021 р., у Врадіївці, біля адміністративної будівлі селищної ради, за участю селищного голови Миколи Москаленка, секретаря селищної ради, заступників селищного голови, депутатів, представників організацій та установ селища, учнівської молоді відбулося святкування Дня Європи.

Підняття прапорів ЄС та України відбувалося урочисто під виконання Державного Гімну України та Гімну Євросоюзу. З привітанням до громади звернулися селищний голова Микола Москаленко: «Вітаємо всіх жителів нашої громади та держави, бо для України День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах».

Патріотичні пісні звучали у виконанні ; Назарова Руслана , Кохановської Олександри

Відзначення Дня Європи в Україні − це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи, формування «європейської свідомості» та відчуття «громадянина Європи», усвідомлення серед молодих українців своєї приналежності до Європи.