Вітаємо з Днем народження!

Дата: 24.05.2021 08:00

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ОЛЬГУ МИКОЛАЇВНУ БАБІНУ - ЗАВІДУВАЧА СЕКТОРУ ІНФОРМАЦІЙНО-КОМУНІКАТИВНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ВРАДІЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ!

Фото без опису

У цей святковий день бажаємо Вам міцного здоров’я, душевної краси і творчого натхнення, невичерпної енергії і бадьорості! Нехай здійсняться усі Ваші найзаповітніші мрії, а щиросердечні привітання від рідних, друзів та дорогих Вашому серцю людей доповнять сьогоднішнє свято приємними сюрпризами та несподіванками! Нехай Ваша праця приносить повагу та вдячність від людей! Зичимо Вам щастя, радості, добра і благополуччя, великого потоку свіжих та перспективних ідей, чудового настрою і світлих почуттів, зігріваючих серце!

З повагою, селищний голова Микола МОСКАЛЕНКО та колектив працівників Врадіївської селищної ради