Відбувся турнір з настільного тенісу

Дата: 21.05.2021 15:50

Фото без опису21 травня в спортивному залі Врадіївської ЗОШ №3 відбувся турнір з настільного тенісу серед закладів загальної середньої освіти Врадіївської селищної  територіальної громади. Участь в турнірі взяли учні 8-10 класів Врадіївської ЗОШ №3, Врадіївської гімназії та Адамівської ЗОШ.

Серед юнаків показавши впевнену перемогу та цілком заслужено перше місце посів учень Врадіївської ЗОШ №3 В. Одажіу. Серед дівчат перше місце за ученицею Врадіївської гімназії К. Кривою. В загальнокомандному заліку перше місце за командою тенісистів Врадіївської ЗОШ №3, на другому місці команда Врадіївської гімназії, треті Адамівська ЗОШ. Всі учасники змагань були відзначені грамотами.

Юні спортсмени отримали заряд позитивних емоцій від змагань, адже було помітно що діти на карантині засумували за спортивними змаганнями.